żywa Wiara

KALENDARIUM WYDARZEŃZOBACZ WSZYSTKIE

Życie w uwielbieniu – rekolekcje

Prowadzący: ks. Krzysztof Kralka SAC

Data: 2020-03-21

Godzina: 08:00

Miejscowość: Lublin

Ulica: Władysława Jagiełły 11

Miejsce wydarzenia: Szkoła Podstawowa nr 52 na Felinie

Telefon: 515 485 259

E-mail: biuro@snepallotyni.pl

Strona internetowa: snepallotyni.pl/zycie-w-uwielbieniu/?fbclid=IwAR3ILJHZ0ZZ_ORWtOuQogTGHVGg1ILatFrjdt3tbH-Bu65Somx9ImI2EKso

OPIS REKOLEKCJI ⏩ Czym jest uwielbienie? To coś więcej niż styl muzyczny czy słowa wypowiadane na modlitwie. To wywyższenie Boga, oddawanie mu czci, jakiej jest godzien. To stawianie Go na pierwszym miejscu niezależnie od okoliczności. Jeżeli chcesz doświadczyć MOCY UWIELBIENIA, nauczyć się jak uwielbiać Boga i stać się człowiekiem, który całą swoją istotą wielbi w Duchu i prawdzie, to zapraszamy Cię na te rekolekcje!

* PROWADZĄCY ⏩ ks. Krzysztof Kralka SAC – kapłan, pallotyn, dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, przełożony (Rektor) Wspólnoty Pallotyńskiej w Lublinie (przy ul. Monte Cassino), moderator Generalny wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca”, lider zespołu „Razem za Jezusem”. Posługuje w wielu miejscach w Polsce i zagranicą. Jest autorem wielu książek ewangelizacyjnych.

• Podczas rekolekcji będzie towarzyszył ewangelizacyjny zespół uwielbienia „Razem za Jezusem”.

• MIEJSCE: Lublin, Szkoła Podstawowa nr 52 na Felinie (ul. Władysława Jagiełły 11); przy szkole znajduje się parking
• TERMIN: 21 marca 2020
• OFIARA na pokrycie kosztów organizacyjnych: 80 zł (w tym obiad i kolacja, przerwy kawowe oraz pozostałe koszty organizacyjne)• W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
nr tel: 515 485 259, e-mail: biuro@snepallotyni.pl