żywa Wiara

LinkiZOBACZ WSZYSTKIE

panciepotrzebuje

panciepotrzebuje.blogspot.com/

Jest to strona o ewangelizacji, nawróceniu, nowym życiu w Jezusie. Jak czynić dobro, a unikać zła? Dlaczego warto być dobrym człowiekiem? Niepojęta miłość Boża. Skąd wiemy, że Bóg jest? Czy można rozmawiać z Bogiem, którego nie widzimy? Jak świadczyć o Bogu? Te i wiele innych ciekawych tematów, filmów i świadectw można znaleźć na tym blogu.

Szukając Boga

szukajacboga.jesus.net/

Inicjatywa grupy wolontariuszy polskich chrześcijan różnych wyznań: katolicy i protestanci.

Blog Biedronki - wiersze

www.fronda.pl/blogi/biedronka1,2167.html

Ten blog to efekt rekolekcji o.Fabiana Błaszkiewicza, a przede wszystkim poezji księdza Jana Twardowskiego i bł.Jana Pawła II. Zawiera wiersze pisane przez autorkę o pseudonimie "Biedronka" poświęcone tematyce religijnej.

wzrostwiary

www.wzrostwiary.blogspot.com/

Prywatny blog katolicki zawierający materiały z nauczania Ojca Świętego, podstawy katechizmu oraz informacje o znanych i wierzących Polakach.

Dobre przesłanie

www.dobreprzeslanie.pl/

Strona Ks. Marka Bałwasa, który W 2003 r. uległ wypadkowi, na skutek którego porusza się na wózku inwalidzkim. Ksiądz Marek Bałwas jest duszpasterzem młodzieży – corocznie prowadzi rekolekcje w różnych miejscach kraju.

Strona ks. Tomasza Seweryna

www.ks.seweryn.com.pl/

Strona duszpasterska ks. Tomasza Serweryna. Rozważania, adoracje, homilie, rekolekcjonista, wykładowca.

Magazyn Familia Zawsze Bliski Rodzinie

www.magazynfamilia.pl/

Misją katolickiego www.magazynfamilia.pl jest wspieranie rodziny. Chcemy pomagać w budowaniu i umacnianiu dobrych relacji między małżonkami oraz między rodzicami a dziećmi. Pragniemy odpowiadać na wszystkie pytania, które nurtują współczesną rodzinę.

piotrandryszczak

www.piotrandryszczak.pl/

Strona Piotra Andryszczaka poświęcona obronie wiary katolickiej. Autor strony uzasadnia i pokazuje na przykładach, że największym wrogiem Świadków Jehowy są ich własne publikacje.

Trucker Hiob

www.truckerhiob.blogspot.com

Jestem truckerem, który spotkał na swej drodze Boga i nie może o tym przestać mówić.