żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Fitness duchowy

autor: Ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski, Rafał Porzeziński, Paweł Kęska

Fitness duchowy

Cykl "Fitness Duchowy" to radiowa perełka. 96 odcinków powstało w latach 2003-04 w Radiu Archidiecezji Warszawskiej „Józef”, gdzie cieszyło się wielkim uznaniem i sympatią słuchaczy. Cykl stał się znakiem rozpoznawczym stacji i wytyczył na kilka lat standardy nowoczesnej, radiowej ewangelizacji.

Starania autorów i wagę poruszanych przez nich spraw doceniło jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie, przyznając mu w 2004 roku I miejsce w kategorii Audycja Radiowa.

Dziś autorzy cyklu zdecydowali się wydać wszystkie odcinki w formie płyty mp3, aby każdy podczas podróży czy długich postojów w korkach mógł usłyszeć, jak ćwiczyć się w cnotach zwalczając wady.

Głównym trenerem fitness i autorem tekstów jest Ks. Stefan Moszoro-Dabrowski - z Prałatury Opus Dei w Polsce, publicysta tygodnika „Idziemy”, autor innych cykli radiowych, m.in.: „Wielkie Sprzątanie” czy „Duchowy Kodeks Drogowy”.

Asystentem trenera prowadzącym zajęcia i redaktorem cyklu jest Rafał Porzeziński - dziennikarz, radiowiec, lektor, producent radiowo-telewizyjny (rajmedia.pl).

O niezbędny sprzęt i właściwą do ćwiczeń oprawę zadbał Paweł Kęska – dziennikarz, radiowiec-artysta, autor licznych dźwiękowych dzieł sztuki.

Całą ekipę trenerską cechuje ogromne serce do sportu, szczególnie squosha, szermierki i piłki nożnej.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Radio FIAT

Radio Fara

Radio Niepokalanów

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Sercanki

Radio RDN

Tabor

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Katolickie Radio Podlasie

Radio Jasna Góra

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa

Ikarto.pl