żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Pojednać się z samym sobą

autor: Joelle Laflute-Marietti

Pojednać się z samym sobą

Nikt nie żyje w całkowitej zgodzie z samym sobą, ani też w pełni pogodzony z własną przeszłością. W istocie wiele z psychicznych ciężarów może stanowić przeszkodę dla wewnętrznego pokoju, do którego przecież dążymy. Nawiązywane przez nas relacje często bywają zniekształcone: stosunek do Boga, innych ludzi, ale także stosunek do siebie samego. Tymczasem jesteśmy stworzeni do tego, by otrzymywać Miłość, dając siebie w zamian. W tym tkwi nasze prawdziwe szczęście.

Niniejszy traktat proponuje nam przebycie drogi pogodzenia się z samym sobą. Pomaga nam w głębszym zrozumieniu, kim jesteśmy i dostrzeżeniu tego, co w naszych sercach może stać na przeszkodzie lub powstrzymywać ów dar czystej i bezinteresownej miłości, której tak pragniemy. W ten sposób traktat ten otwiera przed każdym z nas drogę pokoju, jaką jest droga Błogosławieństw.

Joëlle Laflûte-Marietti, chrześcijańska terapeutka, w 1998 r. założyła Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wzajemnej Pomocy Chrześcijańskiej (Association pour le Dévéloppement de la Relation d’Aide Chrétienne). Proponuje szkolenia, konferencje oraz kursy korespondencyjne w tej dziedzinie.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio RDN

Tabor

Radio Jasna Góra

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa

Ikarto.pl