żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Pojednać się z samym sobą

autor: Joelle Laflute-Marietti

Pojednać się z samym sobą

Nikt nie żyje w całkowitej zgodzie z samym sobą, ani też w pełni pogodzony z własną przeszłością. W istocie wiele z psychicznych ciężarów może stanowić przeszkodę dla wewnętrznego pokoju, do którego przecież dążymy. Nawiązywane przez nas relacje często bywają zniekształcone: stosunek do Boga, innych ludzi, ale także stosunek do siebie samego. Tymczasem jesteśmy stworzeni do tego, by otrzymywać Miłość, dając siebie w zamian. W tym tkwi nasze prawdziwe szczęście.

Niniejszy traktat proponuje nam przebycie drogi pogodzenia się z samym sobą. Pomaga nam w głębszym zrozumieniu, kim jesteśmy i dostrzeżeniu tego, co w naszych sercach może stać na przeszkodzie lub powstrzymywać ów dar czystej i bezinteresownej miłości, której tak pragniemy. W ten sposób traktat ten otwiera przed każdym z nas drogę pokoju, jaką jest droga Błogosławieństw.

Joëlle Laflûte-Marietti, chrześcijańska terapeutka, w 1998 r. założyła Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wzajemnej Pomocy Chrześcijańskiej (Association pour le Dévéloppement de la Relation d’Aide Chrétienne). Proponuje szkolenia, konferencje oraz kursy korespondencyjne w tej dziedzinie.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/