żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Odmień swoje dziecko do piątku

autor: Kevin Leman

Odmień swoje dziecko do piątku
Nowa książka Kevina Lemana, autora bestselleru „Jak wychować dziecko i nie oszaleć?” Odmień swoje dziecko do piątku to nie jest jakiś przestarzały poradnik. To plan działania, który naprawdę się sprawdza. A co ważniejsze, każdy może go zastosować. Nie potrzeba do tego doktoratu z fizyki kwantowej. Chcesz mieć wspaniałe dziecko? Pragniesz być wspaniałym rodzicem? Podejmij działania, które proponuje Kevin Leman.

- Czy wymuszasz na swoich dzieciach krzykami, wrzaskiem, groźbami lub przekupstwem wykonanie prostych, rutynowych czynności, związanych z porannym wstawaniem do szkoły, ubieraniem się, jedzeniem, odrabianiem lekcji czy wypełnianiem domowych obowiązków?
- Czy kiedy mówisz swojemu dziecku „nie”, a ono zaczyna płakać, ogarnia Cię poczucie winy? Czy ostatecznie zgadzasz się na to, o co prosiło — mówisz „tak”, choć jeszcze przed chwilą była to zdecydowana odmowa?
- Czy wdajesz się w długie dyskusje ze swoim dzieckiem, broniąc swoich racji, kiedy mu czegoś odmawiasz?
- Czy martwisz się, że Twoje dziecko nie lubi siebie?
- Czy niepokoi Cię to, że Twoje dziecko nie sprawia wrażenia szczęśliwego?
- Czy nadmiernie angażujesz się w życie swojego dziecka?
Ta książka to lekarstwo na wszystkie bolączki rodziców.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/