żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

To nie moja wina

autor: Henry Cloud, John Townsend

To nie moja wina

Twoja zdolność do uzyskania od życia czegoś więcej niż dotychczas zależy właśnie od umiejętności brania odpowiedzialności za swoje życie. Jeśli tylko zechcesz podjąć się tego, na co zdobywają się miliony życiowych zwycięzców na całym świecie, wówczas i Ty możesz odmienić swój los.

Potrzeba tu naturalnie czegoś więcej niż tylko samych dobrych chęci. Niektórym ludziom odpowiedzialnym i pełnym dobrej woli, czasem przecież się nie udaje. To, czego im brakuje do sukcesu, to niezbędne informacje i wskazówki. Te właśnie informacje znajdziesz w tej książce.

Czytając tę książkę dowiesz się, jak przestać obwiniać ludzi dookoła i los za swoje niepowodzenia, w jaki sposób radzić sobie z porażkami, jak opanować sztukę odmawiania - po prostu jak wziąć życie w swoje ręce.

Odpowiedzialność stanowi brakujące ogniwo, które musisz znaleźć po to, by zabrać się do realizacji własnych marzeń. Bóg powołał Cię do tego i doda Ci sił, byś mógł temu sprostać.

Sięgnij po tę książkę już teraz i naucz się, jak skutecznie przejąć odpowiedzialność za swoje życie!

Henry Cloud i John Townsend to znani amerykańscy psychologowie kliniczni. Od ponad 20 lat prowadzą własną klinikę (Cloud-Townsend Clinic i Cloud-Townsend Resources). Ich bogate zawodowe i życiowe doświadczenie zaowocowało licznymi publikacjami, programami radiowymi i telewizyjnymi. Ich poprzednie książki: Granice w relacjach małżeńskich, Mamo to moje życie i Sztuka mówienia "nie" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio RDN

Tabor

Radio Jasna Góra

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa

Ikarto.pl